Регіони з найдорожчою землею після скасування мораторію назвав Микита Потураєв

Найбільш цінні землі – це землі Херсонської, Миколаївської та Одеської області, вони найбільше зростатимуть в ціні після скасування мораторію. Про це повідомив народний депутат від партії «Слуга Народу» Микита Потураєв під час публічного прес-марафону обговорення земельної реформи (Земельний Марафон) Кабінету міністрів України на тему: «Фінальна версія земельної реформи».

Зростання ціни буде відбуватися за умови інвестицій в сучасні системи зрошення. В іншому випадку може вийти так, що цінні землі перетворяться в степ. Там нікому вкладати в меліорацію сьогодні. Однак є інвестори, які чекають на таку можливість, – підсумував нардеп.

За словами уповноваженого Президента України із земельних питань Романа Лещенко, Кабмін готує концепцію реанімації меліоративних систем України. Він також вказав, без відповідних інвестицій в зрошувальні системи України може прийти до серйозної екологічної катастрофи. «Можу вас запевнити, що це питання вже знаходиться на контролі у Президента України», – підкреслив Роман Лещенко.

Залишити відповідь